Erkek Okur - Erkekliğini Konuşturan Blog

Modada En Popüler Olan Makyaj Renkleri !

2020-nin-moda-makyaj-renkleri-karamel-pembe
0 6

2020 Moda Makyaj Renkleri

Çoğu kadın amacıyla makyaj, günlük güzellik rutininde mühim bir yer tutar. Eyeliner’dan ruja, allıktan göz farına kadar çoğu makyaj malzemesi kadınların kendilerini iyi hissetmelerini sağlar. Daha iyi görünmenizi sağlayan, kusurlarınızı kapatan ve öz güveninizi artıran makyaj, renklerle daha da anlamlı duruma gelir. Peki, bu sene makyajda hangi renkleri tercih etmelisiniz?

2020-nin-moda-makyaj-renkleri-karamel-pembe
2020-nin-moda-makyaj-renkleri-karamel-pembe

Pembe Maskara

Evet! 2020 moda makyaj renkleri arasında pembe maskara mühim yer tutuyor. Siyah maskaraya ara verme vakityi geldi. Bu sene çoğu bayanın kirpikleri rengarenk olacak. İlk başta nötr gibi görünse de parlak bir ruj ile makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

Neon Göz Farı

Göz hatlarınızı öne çıkarmak istiyorsanız neon yeşili deneyebilirsiniz. Neon göz farını, küçük dokunuşlar ile göz uçlarınıza uygulayabilir ve minimalist bir manzara yakalayabilirsiniz. Makyajınızda neon renkleri kullanırsanız, yüzünüzün geri kalanı daha yalın tutmanız gerekliliğini bilmelisiniz.

Fuşya Pembe Ruj

2020 moda makyaj renkleri arasında fuşya pembe de var! Cesur kırmızı dudakları unutun. 2020’de fuşya pembe rujlar daha tanınmış olacak. Esmer, kumral ya da sarışın olmanız fark etmez, bu pembe rujlar herkese hitap ediyor. Rujunuzun uzun vakit kalmasını istiyorsanız, kremsi değil de mat rujları kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Suluboya Gözler

Suluboya göz makyajı, büyük ihtimalle 2020’de göreceğiniz en güzel makyaj sunumudur. YumUşak, keyifli ve rüya gibi bir makyaj istiyorsanız, bu yeni trend size göre olabilir! Ayrıca, tek bir renge de bağlı kalmanız gerekmez. Göz kapaklarınızın iç ve dış köşeleri ile merkezi amacıyla ayrı renkler kullanabilirsiniz. Böylece, isterseniz çok renkli bir manzara elde edebilirsiniz.

Pastel Eyeliner

Pastel eyeliner mamüller de 2020 moda makyaj renkleri arasındaki konumunu alıyor. Genellikle açık pastel tonlarındaki eyeliner ile esrarengiz ve hoş görüntülü bakışlar yakalayabilirsiniz. Pastel eyeliner’ı özel zamanlarda ya da günlük kullanımda gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Her cilt tonu ve kıyafete uyum sağlayabilen pastel eyeliner yardımıyla siz de trend bir makyaj yapabilirsiniz!

Kırmızı Dumanlı Göz Makyajı

Bu senenin en iddialı makyaj stillerinden biri de kırmızı dumanlı göz farı makyajı. Senelerdir kara dumanlı göz makyajı yapıyorsanız, bu sene kara göz makyajının moda olmadığını hatırlatırız. 2020 modasına ideal yakut kırmızısı tonlarında dumanlı bir göz makyajını kesinlikle denemelisiniz!

Parlak Pembe Allık

Şeftali tonlarındaki allığınızı bir kıyıya kaldırabilirsiniz. 2020 moda makyaj renkleri arasında parlak pembe allık çok sevilecek! Parlak pembe allığı yalnızca elmacık kemiklerinizle sınırlı tutmayabilir, yanağınızın birçoğuna ve kaş kemiklerinize de uygulayabilirsiniz.Yeşil EyelinerSiyah eyeliner’dan sıkılmadınız mı? 2020’de yeşil eyeliner’ın bir tutkuya dönüşeceğini söyleyebiliriz! Şık bir manzara ve vurgulu bakışlar amacıyla göz astarınızda nötr renkleri kullanabilirsiniz. Yeşil eyeliner, ince bir çizgiyle bile makyajınızı mükemmel duruma getirebilir.

Bebek Mavisi Göz Farı

Makyajınızda risk almayı istiyorsanız, bebek mavisi göz farını deneyebilirsiniz. Cesur, ilgi çekici ve mükemmel görünmenizi sağlayacak bebek mavisi ile pastel kıyafetler tercih edebilirsiniz. Makyajınızın geri kalanının daha hafif olması, gözlerinizi meydana çıkaracaktır.

2020 Moda Makyaj Renkleri

günlük blog için → parsonaj.com

erkekler için blogumuz → erkekokur.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.