Erkek Okur - Erkekliğini Konuşturan Blog

Erkeklerin Kadınlardan Hoşlanma Belirtileri

erkeklerin-kadinlardan-hoslanma-belirtileri
0 17

Kadınlar erkeklerin kendilerinden hoşlanıp hoşlanmadıklarını merak ederler. Kişiler arasında olan bakışmalar bir ilişki başlangıcının mı yoksa çapkınlık bakışmaları mı bilinebilir. Çapkın erkekler istedikleri kadınlara direkt olarak bakarlar. Gözlerini ayırmadan baktıkları kadınlardan beklentileri genellikle sadece cinsellik yönünde olur. Bir erkek hoşlandığı bir kadına bakarken gözlerini sürekli olarak kaçırır. Sanki yakalanacakmış gibi gözlerini kaçırarak kaçamak bakışlar atan erkekler karşısında ki kadınlardan hoşlandıklarını gösterirler.

Kaçamak bakışlar erkeklerin kadınlardan hoşlanma belirtileri

 İçinde en belirgin olanıdır. Kadınlar erkeklerin gözlerine bakarak bu durumu test edebilir ve erkeğin kendisinden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayabilirler. Ayrıca muhabbet esnasında meraklı sorular soran erkeklerde hoşlanan erken sınıfına girer. Aile ile ilgili, iş ile ilgili ve özel hayat ile ilgili sorular soran erkekler karşılarında ki kadını tanımaya çalışan erkeklerdir.

Erkekler hoşlandıkları kadınları yüceltmeyi severler.

Her anlamda iltifat etmeyi tercih eden erkekler kadınları mutlu etmek için her şeyi yaparlar. Her fırsatta iltifat eden bir erkek karşısında ki kadından mutlaka hoşlanıyor demektir. Erkeklerin konuşmaları da erkeklerin kadınlardan hoşlanma belirtileri arasında yer alır. Konuşurken mimik hareketleri ile kendilerini ele verebilirler. Daha samimi konuşmaya çalışırlar. Ayrıca hoşlandıkları kadınlara sürekli olarak daha yakın durmaya ve ona sürekli ulaşmaya çalışırlar. Gün içinde telefon ile arayan veya mesaj atan erkeklerde sürekli aklımdasın mesajı verirler. Telefon ile bağlantı kurmaya çalışan erkekler de kadınlardan hoşlandıklarını belli etmiş olurlar.

erkeklerin-kadinlardan-hoslanma-belirtileri
erkeklerin-kadinlardan-hoslanma-belirtileri

Bir erken herhangi bir kişi ile konuşurken omuzları bir kadına dönük ise o kadından hoşlandığı anlamı ortaya çıkar. Tamamen bilinçsizce yapılan bu davranışlar erkeğin hislerini ortaya çıkarır. İçgüdüsel hareketler ile kadınlardan hoşlandığını belli eden erkekler tamamen doğal olarak bu hareketleri yaparlar. Günümüzde en belirgin olan erkeklerin kadınlardan hoşlanma belirtileri arasında erkeklerin kadınlara gülümsemesi vardır. Kadınlara gülümseyen erkekler onlardan hoşlandıklarını belli ederler. Kadınlar kendileri ile ilgilenen ve sürekli olarak kendilerine gülümseyen erkekler için kendilerinden hoşlandıkları kararını verebilirler.

Kadınlar erkekleri anlamak için birçok test yapabilirler. Erkeklerin hareketlerini takip eden kadınlar, erkeklerin hangi niyetle kadınlara baktıklarını anlayabilirler. Daha mutlu bir hayat sürmek için kendilerinden hoşlanan erkeklere ulaşmak isteyen kadınlar, bu konuda erkeklere test uygularlar. Bakışmalardan ve konuşmalardan bile sonuç alabilecek olan kadınlar, erkeklerin hoşlandıklarını mı yoksa sadece cinsellik için mi kendilerine yaklaştıklarını anlarlar. Bu sayede daha doğru erkeği seçecek olan kadınlar mutlu bir ilişki yaşama şansına da sahip olurlar.

günlük blog için → parsonaj.com

erkekler için blogumuz → erkekokur.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.