Erkek Okur - Erkekliğini Konuşturan Blog

Erkeklerde Ereksiyonu Uzatma Yöntemleri

0 15

Cinsel ilişkiyi uzatan kremleralınan karşılık haz ve mutluluk daha fazla olacaktır.

Özellikle kadınlar daha zor tatmin olduğu için ilişkinin ne kadar uzun olması o kadar daha iyi birliktelik ve mutlu, sağlıklı bir cinsel ilişkiye olanak sağlayan birlikteliğin temel taşlarından birisidir.

Ereksiyon süresi tamamen yaş, genetik özellikler, sağlık koşulları, beslenme tarzı, mutluluk seviyesi gibi etmenlerle değişir.

Bir kişi ne kadar sağlıklı bir yaşam sürerse süre buna oranla sürede de o kadar bir artış olur.

Tersi durumda ise kötü alışkanlıklar, aşırı alkol tüketimi, kötü beslenme gibi durumlar ereksiyonu kısaltan nedenlerdir.

Çoğu erkek ilişkisinde bencil davranır ve karşı cinsi ilişki sırasında umursamaz ve kendi hazzına önem verir burada ereksiyonu tutma gibi bir düşünce olmadığı için giderek bu alışkanlık hale gelebilir.

İlerde sorun açabilir. Uzun bir ereksiyon kapasitesine sahip bir erkek bile bu durumlarda giderek süresini kısaltabilir.

Burada önemli olan karşılıklı mutluluk ve uzun bir sevişme süresi olduğu için ilişkide ereksiyonu tutmaya çalışmak giderek süresini arttırmayı sağlayacaktır.

Tabi unutmamak lazım ki stres, yorgunluk gibi durumlarda ilişkiye girmek bu arttırılan süreyi kötü etkileyeceğinden dolayı bu durumlarda ilişkiye girmekten kaçınmak onun yerine ön sevişmede kalmak daha yararlı olacaktır.

günlük blog için → parsonaj.com

erkekler için blogumuz → erkekokur.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.