Erkek Okur - Erkekliğini Konuşturan Blog

Erkek Kişisel Bakım Ürünleri Nelerdir?

0 9

Erkek Kişisel Bakım Ürünleri Nelerdir?

Erkek Kişisel Bakım Ürünleri Nelerdir ?

Kadınların olduğu gibi erkeklerin de kişisel bakımını yapmak için kullandığı bazı yardımcı malzemeler vardır. Bu yardımcı bakım kitleri sayesinde erkekler kişisel bakımlarını herhangi bir bakım merkezine gitmeden kendileri evlerinde yapabilirler. Bu bakım kitlerinin bazıları sürekli temin edilmesi gerekirken bazılarının ise uzun aralıklarla alınması yeterlidir.

Bakım İçin Sürekli Alınması Gerekenler

Bir erkeğin bakımını yapması için kullanması gereken ilk malzemeler tıraş malzemeleridir. Tıraş bıçağı, tıraş köpüğü ya da tıraş makinesi yardımıyla evde tıraş olunabilmektedir. Tıraş bıçakları kullan at tarzında olabildiği gibi yeni teknolojiler sayesinde bir tıraş bıçağını uzun süre de kullanabilirsiniz. Tıraş köpükleri de yine erkekler için günümüzde vazgeçilmez tıraş ekipmanlarındandır. Ancak erkekler arasında hala eski tip tıraş sabunlarından vazgeçemeyenler de bulunmaktadır.

Uzun Süre Kullanılabilen Ekipmanlar

Erkeklerin bir kısmı tıraşlarını tıraş bıçaklarıyla olurken bir kesim ise tıraş makinesi kullanmaktadır. Tıraş makinelerini sürekli alınması gerekmeyenler arasında sayabiliriz. Ayrıca burun ve kulak kıllarını almamıza yarayan minik makineler de kurtarıcılarımızdır. Eskisi kadar olmasa da hala günümüzü kurtarmaya yarayan bir diğer ekipman ise cebimize sığan küçük taraklardır. Farklı renklerdeki taraklar hem kısa sürede imaj değiştirmeye yararlar hem de hiçbir zaman dışarıdan görünmeyecek kadar küçüktürler. Bunların dışında kadınlarda olduğu gibi erkekler de parfüm, cilt kremi, tıraş kremi, dudak koruyucu gibi malzemeler kullanmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.