Erkek Okur - Erkekliğini Konuşturan Blog

2020’nin En Moda Olan Saç Renkleri Sizlerle !

2020-nin-moda-saçrenkleri-karamel-kirmizi
0 7

2020 Moda Saç Renkleri

Modaya ideal yeni bir saç rengi ile görünüşünüzü değiştirmek isteyenlerden misiniz? Gümüş sarı, lila, bakır kırmızı ve çok daha çoğunu 2020’de çoğu kişide göreceğiz. Trendin peşini bırakmadan saçlarınızla öne çıkmaya var mısınız? İşte, bu senenin en çok konuşulacak saç renkleri:

Gümüş Sarı

2020 moda saç renkleri listemiz, gümüş sarı ile başlıyor. Tamamen gümüş saçlar istemiyorsanız, endişelenmeyin! Gümüşün alt tonlarına sahip olan bu sarı renk de yeni senede moda. Gümüş sarışın saç renklerini parlak tutmak amacıyla boyalı saçlara özel şampuan kullanmayı ihmal etmemelisiniz.

Lila

Genç ihtiyar demeden her bireyin seveceği ve denemek isteyeceği bir renk ile devam ediyoruz. Saçlarınızla fark yaratmak istiyorsanız, lila rengi düşünebilirsiniz. Leylak tonlarında gölgeler de deneyebilir, kaba tonları nötralize edebilirsiniz. Lila saç rengi kullanacaksanız, haftalık saç maskesi yapmanızı gerekebilir.

Bakır

2020 moda saç renkleri listemiz bakır rengiyle devam ediyor. Saç renginiz ile iddialı olmayı sevenlerden misiniz? Öyleyse bakır rengini değerlendirmelisiniz… Açık ya da kumral tenliler amacıyla tavsiye edilen saç renklerinden biri olan bakır tonu, bu sene da popülerliğini koruyacak. Bu sıcacık ve varlıklı görüntülü saç rengi ile dikkatleri üzerinize çekeceğiniz kesin! Bakır saç rengini uzun vakit güvenliğini sağlamak amacıyla sülfat içermeyen şampuan kullanmanız mühim bir ayrıntı.

Gölgeli Sarı

Daha evvelce saçlarınızda sarı tonlarını denemediniz mi? Ya da sarı renkten kopamıyor musunuz? Merak etmeyin, bu sene da gölgeli sarı saçlar trendin öncüsü olmaya devam ediyor. Saçlarınızda harika bir karşıtlık meydana getirmek istiyorsanız gölgeli sarı tam size göre! Hemen her renk kıyafetle ve ten rengiyle uyumlu olan gölgeli sarı saçlar, 2020 senesinde da vazgeçilmez olacak!

2020-nin-moda-saçrenkleri-karamel-kirmizi
2020-nin-moda-saçrenkleri-karamel-kirmiz

günlük blog için → parsonaj.com

erkekler için blogumuz → erkekokur.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.